KDE VEGETÍME - vegetime.cz

Nerozmrazujeme, nefritujeme, ale vaříme !
Přejít na obsah
Vegetariánská a veganská jídla
FESTIVALY A KONCERTY  •  FIREMNÍ OSLAVY A ŠKOLENÍ  •  SVATBY, PÁRTY, HOSTINY, ...
HUDEBNÍ FESTIVALY
Náš „domovský“ a srdcový festival DJEMBE MARATHON byl vlastně na prvopočátku celého projektu Vegetíme. Pokud si má člověk užít svou oblíbenou muziku, je potřeba cítit se skvěle po dobrém jídle.
 
Dnes vaříme především na vícedenních hudebních festivalech, kde je pro účinkující i návštěvníky vyžadována kvalitní vegetariánská nebo veganská strava. Po dohodě s pořadateli zajistíme kompletní menu – od předkrmů a polévek, hlavní sytá jídla, až po slané a sladké deserty. Snídaně i pozdní večeři pro poslední kapelu a návštěvníky festivalu.   
FOOD FESTIVALY
Meruňkobraní v Miroslavi, Olomoucký tvarůžkový festival, Slavnosti chřestu v Ivančicích, Česnekovky v Rosicích, Food festival v Moravském Krumlově, … Pro každý festival připravujeme speciální menu s využitím právě „oslavované“ pochutiny. Mnohdy vznikají originální pokrmy plné netradičních barev, vůní i chutí.
VÍKENDOVÉ POBYTY a WORKSHOPY
Umíme se postarat o celodenní (celovíkendovou) stravu všech zúčastněných. Snídaně, svačinky, obědy, večeře i jiné speciální pohoštění, např. červeno – bílá hostina na rituálu Menarché. Navrhneme jídelníček na míru dle požadavků organizátorů. Pokud na místě není „kamenná“ kuchyně, nevadí, v naší kuchyni na kolečkách máme vše, co potřebujeme.
VERNISÁŽE, VÝSTAVY, ŠKOLENÍ, ...
Je potřeba drobné občerstvení, které zasytí, ale nebude po něm nikomu těžko? Bude dobře vypadat i chutnat a možná překvapí množstvím chutí a barev? I to umíme zařídit. Kanapky, jednohubky, obložené mísy, quiche, vymazlené pomazánky na našem kváskovém chlebu či jiném celozrnném pečivu. A na sladko to jde samozřejmě taky.
KONTAKT:
Marek Pečer, tel.: 602 782 272
Alena Pečerová, tel.: 602 782 280
e-mail: my@vegetime.cz
VEGETIME.CZ
Provozovatel: ALMA, z. s.
672 01 Dobelice 1
IČ: 26540002, DIČ: CZ26540002
Přejeme vám dobrou chuť !
© ALMA 2023 - 2024
Přejeme vám dobrou chuť !
KONTAKT:
Marek Pečer, tel.: 602 782 272
Alena Pečerová, tel.: 602 782 280
e-mail: my@vegetime.cz
Návrat na obsah